1947/86
Rococo bord af hvidmalet og guldstafferet træ, sarg med skuffe, cabriole ben. 18.-19. årh. H. 74. L. 97. B. 67.
Brugsslitage. Ridser og mærker. Afskalninger.
Ældre malerier, møbler og varia, 18. november 2019
Vurdering
Hammerslag