Foto endnu ikke klar
2012/​9088

Sengustaviansk daybed af bemalet og delvist forgyldt træ. Sverige, 19. årh.s begyndelse. L. 250.

Konditionsrapport ved forespørgsel. Kontakt: furniture@bruun-rasmussen.dk

Selected, 16. marts 2020

Vur­dering

15.000 DKK

Hammerslag