Foto endnu ikke klar
2012/9088
Sengustaviansk daybed af bemalet og delvist forgyldt træ. Sverige, 19. årh.s begyndelse. L. 250.
Konditionsrapport ved forespørgsel. Kontakt: furniture@bruun-rasmussen.dk
Selected, 16. marts 2020
Vurdering
Hammerslag