2422/824
Lyfa
Lyfa: Væglampe af patineret kobber. Udført hos Lyfa. H. 35. B. 23. D. 17.
Alders- og brugslitage, herunder ridser, mærker. Ir. Der garanteres ikke for funktionaliteten.
Moderne kunst og design, 28. maj 2024
Vurdering
Hammerslag