2414/69
Gjøvik karaffel og lommeflaske af blåt glas med hvide spiraler. Norge 1810–1830. H. 20 og 28,5 cm. (2)
Fremstår med alders- og brugsslitage. Ridser og mærker.
Ældre malerier, møbler og varia, 1. april 2024
Vurdering
Hammerslag
29 bud