12102/​21

Svensk flaske af glas med guldstaffering samt mindre karaffel med slebet våben. 19.-20. årh. H. 17 og 24,5. (2)

Fremstår med alders- og brugsslitage. Den store flaske med glaspest.

Kunst, antikviteter & design, 14. januar 2021

Vur­dering

800 DKK

Hammerslag

420 DKK

420 DKK
400 DKK