12102/21
Svensk flaske af glas med guldstaffering samt mindre karaffel med slebet våben. 19.-20. årh. H. 17 og 24,5. (2)
Fremstår med alders- og brugsslitage. Den store flaske med glaspest.
Kunst, antikviteter & design, 14. januar 2021
Vurdering
Hammerslag