2420/​1287

Burberry

Taske af brunt læder med gyldne beslag, to hanke, et rum med knaplukning, to indvendige lommer og beige ternet for. H. 21 x B. 26 x D. 7 cm.

Fremstår med alders- og brugsslitage. Nogle ridser og mærker på læder. Magnetlukning indvendigt er gået i stykker. Alle mål er cirkamål.

Vur­dering

2.000 DKK

Hammerslag

1.250 DKK

1120712 1.250 DKK
832458 1.200 DKK
976961 1.150 DKK
814246 1.100 DKK
1120712 1.050 DKK
1000943 1.000 DKK