2415/80
Sidebord af frugttræ, dekoreret med polykrom bemaling i form af blomster og bladværk. Cirka 1900. H. 75. B. 58.
Brugsslitage. Ridser og mærker.
Ældre malerier, møbler og varia, 8. april 2024
Vurdering
Hammerslag