1912/​9011

Svensk konsolbord af bemalet fyrretræ, sarg med imiteret porfyr. Empireform, 19. årh. H. 73. B. 79. D. 38.

Slitage.

Selected, 18. marts 2019

Vur­dering

12.000 DKK

Hammerslag