1912/9011
Svensk konsolbord af bemalet fyrretræ, sarg med imiteret porfyr. Empireform, 19. årh. H. 73. B. 79. D. 38.
Slitage.
Selected, 18. marts 2019
Vurdering
Hammerslag
Slitage.
Selected, 18. marts 2019