2051/54
Gipsafstøbning, skulptur Kore 670 fra Athens Akropolis på firsidet base. 20. årh. H. 128.
The original at Athens Acropolis Museum.
Fremstår med alders- og brugsslitage.
Ældre malerier, møbler og varia, 14. december 2020
Vurdering
Hammerslag
11 bud