2426/755
Lars Dan (f. Hørsholm 1960)
Uden titel, 1989–91. Sign. Lars Dan med datering på bagsiden. Olie på lærred. 115 × 100.
Original stand.
Vurdering
Hammerslag
845579 | ||
998392 | ||
865001 |