2414/911
Et par “UD” lysskilte af messing og grøn akryl. Udført hos Louis Poulsen. Diam. 17. (2)
Brugsslitage. Ridser og mærker. Den ene med mere udtalt patinering samt rustplet. Den anden med udskiftede skruer. Der garanteres ikke for funktionaliteten.
Moderne kunst og design, 2. april 2024
Vurdering
Hammerslag
23 bud