Maja Lisa Engelhardt (f. Frederiksberg 1956)
“La Porte”, Paris 1987. Sign. M.L.E-.J. 87 samt sign på bagsiden med titel og datering. Olie på lærred. 142×110.
Udstillet: Brandts Pakhus, København, 1987.
Auktionen er gået i gang, og du kan ikke længere afgive forhåndsbud.
Du kan følge auktionen her og byde med via live-bidding.