2023/​149

Springvandsfigur af støbt kunststen i form af putto holdende en fugl. 20. årh. H. 65.

Fremstår med alders- og brugsslitage. Patina efter vejrlig.

Ældre malerier, møbler og varia, 1. juni 2020

Vur­dering

3.000 DKK

Hammerslag