2437/813
Hans Voigt Steffensen (f. København 1941)
Danserinde. Sign. H. Voigt Steffensen, 270/300. Litografi i farver. Bladstørrelse 57×40. Uindrammet.
Mindre misfarvinger unden for motiv.
Vurdering
1008614 |