2032/195
Anthonore Christensen (f. København 1849, d. Usserød 1926)
Blomstrende engblomster. Sign. monogram A[...] 1895. Olie på lærred. 44×31.
Mindre retoucheringer. Et minimalt hul.
Ældre malerier, møbler og varia, 3. august 2020
Vurdering
Hammerslag
24 bud