1921/2050
Herrearmbåndsur af guld og stål. Model Constellation, ref. 12320352001001. Automatisk Co-Axial værk med dato. Sort urskive med forgyldte visere og timemarkører. Original rem af guld og stål med foldespænde. Urets diam. 35 mm. 2014.
Original æske, certifikat og manual medfølger.
Fremstår med minimale alders- og brugsspor. Uret fungerer, men der garanteres ikke for funktionaliteten.
Armbåndsure, 22. maj 2019
Vurdering
Hammerslag