12014/47
Armring af forgyldt sterlingsølv prydet med vædderhoveder. Diam. ca. 7 cm. Vægt ca. 42 g.
Fremstår med mindre alders- og brugsslitage.
Kunst, antikviteter & design, 2. april 2020
Vurdering
Hammerslag
17 bud