2423/723
Agnete Bjerre (f. Guldager, Vrejlev sogn 1924)
Kvinde, mand og barn. Sign. Agnete samt udstillingsetiket på blændrammen Agnete Bjerre. Olie på lærred 66×66.
Krakeleringer og afskalninger.
Moderne kunst og design, 4. juni 2024
Vurdering
Hammerslag
21 bud