2040/63
Ovalt fad af sølv med ligeknækket fane. 20. årh. Vægt ca. 1090 gr. L. 50,5.
Almindelig brugspatina, herunder ridser og mærker.
Ældre malerier, møbler og varia, 28. september 2020
Vurdering
Hammerslag
20 bud