2439/1515
Fire dækketallerkener af sølv og sterlingsølv. Svend Toxværd m.fl. Vægt 1962 g. Diam. 28 cm. (4)
Proveniens: ”Danske Banks gamle hovedsæde” Antikviteter, kunst og design hidrørende Erichsens Palæ og andre historiske bygninger i Holmens Kanal.
Dette emne handles i fuldmoms
Stand
Almindelig brugspatina, herunder ridser og mærker. Alle med gravering.
Eftersyn
I
Lyngby
Auktion
Kategori
Sælges
Vurdering
Næste bud
Dit maksbud
10 bud
Tidspunkt | Byder | Bud |
---|---|---|
862281 | ||
899542 (Autobud) | ||
862281 | ||
899542 (Autobud) | ||
274699 | ||
899542 (Autobud) | ||
5032 | ||
899542 (Autobud) | ||
894940 | ||
899542 |
Levering
Levering i USA fra
Log ind for at se den nøjagtige pris for levering til din adresse.