12109/​321

Skrivebord med to skuffer samt sømbeslået armstol af egetræ. Barok form, 20. årh.s begyndelse. Bord: H. 80. L. 150. D. 78. Armstol: H. 104. (2)

Brugsslitage.

Kunst, antikviteter & design, 4. marts 2021

Vur­dering

1.000–1.500 DKK

Hammerslag