2143/970
Justérbar standerlampe med stel af messing, kegleformet skærm af grøntlakeret metal. Model THV-376. Udført for Poul Dinesen. H. 135.
Stand
Let brugsslitage. Enkelte ridser og mærker. Der garanteres ikke for funktionaliteten.
Auktion
Moderne kunst og design, 26. oktober 2021
Kategori
Vurdering
Solgt
Hammerslag
12 bud
Tidspunkt | Byder | Bud |
---|---|---|
(Autobud) | ||