2132/261
Et par engelske stager af pletsølv, søjleformede stammer på kvadratiske fodstykker. Omkr. 1900. H. 25 cm. (2)
Stand
Fremstår med alders- og brugsslitage. Mindre buler, ridser og mærker.
Auktion
Ældre malerier, møbler og varia, 9. august 2021
Kategori
Vurdering
Solgt
Hammerslag
3 bud
Tidspunkt | Byder | Bud |
---|---|---|