899/727
Orientalsk tæppe i klassisk Persisk Tabriz design. Gentagelsesmønster med forbundne rosetter, palmetter og bladværk. 21. årh. 415×302.
Dette emne handles i fuldmoms
Konditionsrapport ved forespørgsel. Kontakt: carpets@bruun-rasmussen.dk
Møbler, tæpper, sølv, porcelæn og glas, 4. december 2020
Vurdering
Hammerslag