11927/32
Carl O. J. Lund (f. København 1857, d. sst. 1936)
Parti fra Kongeporten ved Kastellet. Sign. Carl O. J. Lund. Olie på lærred. 39×52.
Sælger oplyser: Intet at bemærke.
Kunst, antikviteter & design, 6. juli 2019
Vurdering
Hammerslag