12117/66
Lars Nørgård (f. Aalborg 1956)
Komposition. Sign. Lars Nørgaard 88. Litografi i farver, 24/125. 77×57. Uindrammet.
Kunst, antikviteter & design, 29. april 2021
Vurdering
Hammerslag