2006/408
Fransk vase af hvid opalineglas med to svungne hanke, dekoreret i lyserødt og guld blomster. 19. årh. H. 32.
Sprængninger på fod. Slitage på guld.
Ældre malerier, møbler og varia, 3. februar 2020
Vurdering
Hammerslag