12109/122
Dækketallerken af sølv. Stemplet 800. Vægt ca. 370 g. Diam. 27. 20. årh.
Almindelig brugspatina, herunder ridser og mærker.
Kunst, antikviteter & design, 4. marts 2021
Vurdering
Hammerslag