1725/158
Oscar Herschend (f. Skanderborg 1853, d. sst. 1891)
Kystparti i måneskin. Sign. OH. Olie på træ. 18×32,5.
Ældre malerier og møbler, 19. juni 2017
Vurdering
Hammerslag