2049/584
Lars Nørgård (f. Aalborg 1956)
To kompositioner. Begge sign. Lars Nørgård - 91, 34/60 og 45/60. Litografier i farver. Bladstørrelser 91,5×64. Uindrammede. (2)
Moderne kunst og design, 1. december 2020
Vurdering
Hammerslag