12043/98
Frans Vester Pedersen (f. 1934, d. 1972)
Kvinde med håndarbejde. Sign. F. Vester. Olie på lærred. Lysmål 30×40. Rammemål 45×55.
Kunst, antikviteter & design, 22. oktober 2020
Vurdering
Hammerslag