2431/188
Steyr Mannlicher jagtriffel, serienr. 148608. Kal. 30–06. L. 67/100 cm.
Kuffert medfølger. Sælges på foranledning af SØIK.
Magasin mangler. Almindelig brugsslitage.
Vurdering
16 bud
884287 | ||
970385 | ||
1060036 | ||
970385 (Autobud) | ||
1060036 | ||
970385 (Autobud) | ||
1060036 | ||
970385 (Autobud) | ||
1060036 | ||
970385 (Autobud) | ||
1060036 | ||
970385 | ||
814786 | ||
1160436 | ||
970385 | ||
286471 |