1133/1148
Vilhelm P. Jensen (f. 1886, d. 1933)
Parti fra Hald Sø. Sign. Vilh. P. Jensen. Olie på lærred. 50×69.
Behov for rensning.
Malerier, 17. august 2011
Vurdering
Hammerslag
21 bud