1133/​1148

Vilhelm P. Jensen (f. 1886, d. 1933)

Parti fra Hald Sø. Sign. Vilh. P. Jensen. Olie på lærred. 50×69.

Behov for rensning.

Malerier, 17. august 2011

Vur­dering

1.000 DKK

Hammerslag

900 DKK

21 bud

(Autobud) 900 DKK
850 DKK
750 DKK
(Autobud) 700 DKK
650 DKK
550 DKK
(Autobud) 500 DKK
500 DKK
(Autobud) 480 DKK
460 DKK
(Autobud) 420 DKK
400 DKK
(Autobud) 380 DKK
360 DKK
(Autobud) 340 DKK
320 DKK
290 DKK
(Autobud) 280 DKK
270 DKK
260 DKK
250 DKK