12024/144
Peder Knudsen (f. København 1868, d. sst. 1944)
Parti med klitter. Sign. Peder Knudsen 1921. Olie på lærred. 49×68,5 cm.
Kunst, antikviteter & design, 11. juni 2020
Vurdering
Hammerslag