12024/​144

Peder Knudsen (f. København 1868, d. sst. 1944)

Parti med klitter. Sign. Peder Knudsen 1921. Olie på lærred. 49×68,5 cm.

Kunst, antikviteter & design, 11. juni 2020

Vur­dering

2.000–3.000 DKK

Hammerslag

1.400 DKK

1.400 DKK
(Autobud) 1.350 DKK
1.300 DKK
(Autobud) 1.250 DKK
1.200 DKK
(Autobud) 1.150 DKK
1.100 DKK
1.050 DKK
1.000 DKK