Foto endnu ikke klar
880/698
Poul Anker Bech (f. Taars 1942, d. 2009)
“Baltiske drømme”, 1999. Sign. Bech; sign. og dateret med titel på bagsiden. Olie på lærred. 85×125.
Moderne malerier og skulpturer, 25. september 2018
Vurdering
Hammerslag