2140/936
Peter Brandes (f. Assens 1944)
Komposition. Sign. Brandes, nummeret. Litografi i farver. Lysmål 107×107.
Undersøgt i ramme. Original stand, men nummeringen er røget lidt ned i passepartoutet.
Moderne kunst og design, 5. oktober 2021
Vurdering
Hammerslag
13 bud