2124/​54

Fire figurer af patineret bronze. Benin stil. 20. årh. H. 28–37. (4)

Brugsspor. Nogle støbefejl.

Ældre malerier, møbler og varia, 14. juni 2021

Vur­dering

3.000–4.000 DKK

Hammerslag

1.500 DKK

1.500 DKK