2006/316
Kaffeservice af sølv bestående af kaffekande samt sukker- og flødesæt. Antagelig Hanau, 19. årh. Vægt ca. 1158 gr. H. 10–25. (3)
Mindre buler, ridser og mærker. Kaffekandens håndtag en smule løst. Isolering med revner.
Ældre malerier, møbler og varia, 3. februar 2020
Vurdering
Hammerslag
14 bud