1816/9084
Dobbelt vinkelmåler af messing mærket Fritz Kirkeby i kasse med diverse tilbehør. 19. årh. L. 72 cm.
Fremstår med alders- og brugsslitage.
Trip Trap's Maritime Samling, 19. april 2018
Vurdering
Hammerslag
19 bud