2022/552
Hans Christian Rylander (f. København 1939, d. 2021)
“Pubertet”. Sign. HCR samt på bagsiden H.C. Rylander. Olie på lærred. 77×53.
Moderne kunst og design, 26. maj 2020
Vurdering
Hammerslag