903/632
Jens Birkemose (f. København 1943, d. 2022)
“Frokost i Rue du Dragon”, Paris - København 1999–2002. Sign. monogram; sign. på bagsiden med titel og årstal. Olie på lærred. 73×100.
Malerier, skulpturer, grafik, 29. september 2021
Vurdering
Hammerslag