1350/1693
“Herregård”. Sæt på 12 frokostknive med skafter af sølv, Cohr. L. 20,5. (12)
Fremstår med alders- og brugsslitage. Mindre ridser.
Varia, 12. december 2013
Vurdering
Hammerslag
19 bud