2412/224
Victor Qvistorff (f. Aarhus 1882, d. København 1953)
Havneparti med et skib, der lastes. Sign. V. Qvistorff. Olie på plade. 16×22.
Behov for let overfladerensning.
Ældre malerier, møbler og varia, 18. marts 2024
Vurdering
Hammerslag