1921/​1117

Chopard

“Happey Emotions” ring af 18 kt. rosaguld prydet med tre bevægelige brillantslebne diamanter, i alt ca. 0.15 ct. Front diam. 14 mm. Str. ca. 63.

Serienr. 3300997. Chopard smykkepose og certifikat dateret 24/7/2012 medfølger.

Fremstår med mindre alders- og brugsslitage.

Smykker, 22. maj 2019

Smykker ▸ Ringe

Vur­dering

15.000 DKK

Hammerslag