12121/172
Axel P. Jensen (f. Kerteminde 1885, d. Virum 1972)
Landskab. Sign. Axel P.J. Olie på lærred. Lysmål 48,5×63,5. Rammemål 69×84,5. Indrammet.
Kunst, antikviteter & design, 27. maj 2021
Vurdering
Hammerslag