2040/369
Kinesisk piedestal af rigt udskåret hardwood. Plade af marmor. 19. årh.s slutning. H. 84. Diam. 46.
Almindelige brugs- og alderstegn. Støv.
Ældre malerier, møbler og varia, 28. september 2020
Vurdering
Hammerslag