2435/568
Vilhelm Lundstrøm (f. København 1893, d. sst. 1950)
Liggende model. Sign. monogram. Blyant på papir. Lysmål 17×25.
Undersøgt i ramme. Mindre misfarvninger samt mærker og ridser.
Vurdering
802028 |