2040/4828
Schweiz. Tjeneste. 1918. 7 1/2 c. grå og 10 c. rød. Stemplet. 7 1/2 c. med attest SBPV og 10 c. signeret. Meget sjældne mærker [ 3I/II,4 ] [ ⊙ ]
Frimærker, 4. oktober 2020
Vurdering
Hammerslag