Leif Lage (f. Sorø 1933, d. København 2020)
“6 grafiske blade”. Sign. Lage 83, 143/300. Mappe med seks litografier. Bladstørrelse 48×37. Uindrammede.
Misfarvninger på bagsiden af enkelte blade. Herudover original stand.
576 |