2045/​303

Dørklokke af metal og jern med tre klokker. 19. årh. H. 37.

Kanebjælde.

En knebel mangler. Fremstår med alders- og brugsslitage.

Ældre malerier, møbler og varia, 2. november 2020

Vur­dering

1.500 DKK

Hammerslag

250 DKK

250 DKK